Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Epämukavaa..

En pidä yhtään siitä ajatuksestakaan että työntäisin jotain sisälleni. Olen kyllä kokeillut, mutta se ei tunnu mukavalta.
Onko normaalia? Mikä auttaisi asiaa?
21799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä voisin tulla panemaan sinua. Mulla on kunnon kalu.

Äänestä

Itseäni ei voisi vähempää kiinnostaa työntää mitään esinettä sisälleni. Onanointi sujuu mainiosti täysin ilman mitään "työntöjä", sillä orkun perässähän siinä ollaan eikä minkään hikijumpan.

Seksi onkin sitten asia erikseen, ja SILLOIN haluan mieluiten elävää ja kimmoisaa.

Luulisin että aika moni muukin nainen hoitaa onanoinnin aivan pelkällä hieronnalla, joko hieromalla sormin tai vibraattorilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Milla kirjoitti:

En pidä yhtään siitä ajatuksestakaan että työntäisin jotain sisälleni. Olen kyllä kokeillut, mutta se ei tunnu mukavalta.
Onko normaalia? Mikä auttaisi asiaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu