Ootko unohtanut mihin

"viimeinen katseesi
läpi minun kulki
se liikaa tuntui....."

http://www.youtube.com/watch?v=NGuJLFGFK8w
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Annan sun mennä................=(

Äänestä
  • luovuttaja

    Äänestä

Joskus on hyväksyttävä tosiasiat...ja luovuttaa..ettei hakkaa päätä seinään koko ajan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


johtaa?!! kirjoitti:

"viimeinen katseesi
läpi minun kulki
se liikaa tuntui....."

http://www.youtube.com/watch?v=NGuJLFGFK8w

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu