Viitsisikö joku julkaista niiden pellejen nimet jotka ovat vastuussa tästä holtittomasta maahanmuutosta ja maahanmuuttajien Suomalaisten veronmaksajien rahoilla elättämisestä?
Eikö tähän ulkomailta tulevien pummien ja rikollisten tulvaan saada millään stoppia? Onko aivan pakko pilata Suomi Ruotsin ja Tanskan malliin?
Eikö tähän ulkomailta tulevien pummien ja rikollisten tulvaan saada millään stoppia? Onko aivan pakko pilata Suomi Ruotsin ja Tanskan malliin?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Oletkos käynyt katsomassa missään sairaalassa, miten monenlaisissa hoitotehtävissä aina lääkäreistä alkaen toimii taustaltaan ulkomaalaisia suomalaisia. Miten ajattelit itse järjestää työvoimaa näihin tärkeisiin tehtäviin? Saadaanko esimerkiksi persuista kaivattua täydennystä työvoimaan?
Puhe oni nyt rikollisista ja pummeista, ei työntekijöistä.
Tänne tunkevat rikolliset ja pummit eivä tule tänne töihin vaan elätettäviksi verovaroilla.
Ei ole vaikea ottaa selvää miten on käynyt koko euroopassa näiden pummien ja rikollisten kanssa, älä viitsi olla tyhmä vai oletko itse ulkomailta tullut pummi/rikollinen?
Muistelen kuulleeni, että molemmat suomalaiset kouluampujat ja myös Myyrmannin pommin räjäyttäjä olivat aivan oikeita etnisiä suomalaisia. Norjassa ihmisiä tappanut terroristi oli samalla tavalla täysin pesunkestävä etninen norjalainen.
Ja kaikki nämä miehet ovat olleet pahoja rikollisia.
Maahanmuuttajien rikollisuus suhteessa Suomalaisiin kertoo karua kieltään.
Arvaappa mihin vaaka kallistuu?
Jaa vastuussa ulkomaalais ja maahanmuutto politiikasta? No suomen eduskunta. Etkö tuota tiennyt? :)
Täytyy sitten varmaan vaihtaa koko hallitus ja eduskunta. Ei kenenkään ärssy & kukkaro kestä tämmöistä holtitonta ulkomailta tunkevan pummiporukan elättämistä ja lisäksi vielä näiden mukana tuleva rikollisuus...
http://uusiviesti.blogspot.com/
SDPeen Green Barets;
http://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU&feature=player_embedded
http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=30261
http://naurunappula.com/584673/nevah.jpg
Ja miksi nuorten tyttöjen raiskaudet ovat lisääntyneet....... Tytöissäkö vika?? Vai missä??
Kun tälläinen Suomeen loisimaan tullut epeli syyllistyy rikokseen niin potku persiille, linnaan ja tuomion lusittuaan menolippu kouraan, menköön muualle jos joku tyhmyyttään rikollisen pummin ottaa.