Charonin keikka Oulussa 29.7

Hanna Kauhavalta. Vietettiin vain vähän aikaa yhdessä, vaan jäit silti mieleen..
Otahan yhteyttä ;)
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitenkäs sulla ei lue tiedoissasi siviilisäädyn ja lasten kohdalla mitään? Annas kun arvaan, kotona on akka ja penskat. Mitäpä sitten Hannan perään huutelet?

Äänestä
Aloittaja

Eipä oo akkaa, eikä penskojakaan tietääkseni pitäs olla.
Mitä ite tänne huutelet jos ei oo mittää asiaa ?

Äänestä
  • Kunhan vain esitin huomion... :) Ajattelin Hannan parasta, ettei tässä nyt olla käyttämässä tyttöä hyväksi. Eli annetaan ymmärtää jotain muuta, kuin mitä se todellisuus on, mutta asia selvä, jos olet ihan rehellisin mielin liikkeellä eikä ole tarkoitus viilata linssiin ketään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tommikarjala kirjoitti:

Hanna Kauhavalta. Vietettiin vain vähän aikaa yhdessä, vaan jäit silti mieleen..
Otahan yhteyttä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu