Mustaa kultaa joensuussa

Olen joensuuhun menossa joksikin aikaa ja kysymys kuuluu tietääkö kukaan mitään hyvää kioskia? emailillakin vois vaikka laittaa jos ei viitti huudella ja erittäin kiitollinen olisin tästä, karjalan nuuskamuikkuset!

[email protected]
4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nuuskista ainakin torin kioskista.

Äänestä
  • ethän huijaa????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RekallaKultaa kirjoitti:

Olen joensuuhun menossa joksikin aikaa ja kysymys kuuluu tietääkö kukaan mitään hyvää kioskia? emailillakin vois vaikka laittaa jos ei viitti huudella ja erittäin kiitollinen olisin tästä, karjalan nuuskamuikkuset!

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu