Olisi ihan kiva kokeilla kimppaa niin naisten ku parien kanssa mutta mistää ei oikein tahdo löytyä ihmisiä siihen.. Olen kuitenkin ihan normaalin näköinen ihminen. Olisko kellään mitään vinkkejä mistä saattaisi löytyä?? Ja sitte en halua muita kuin asiallisia kommentteja!!
Kimppa kivaa
9
1252
Vastaukset
Itse kanssa haluaisin , olen kokeilut kyllä mut siitä aikaa :)
Olemme harrastaneet useamman vuoden.
Harrastusta varten on olemassa yhteisökin.
finswingers- 61_67
alastonsuomi.com
Olen hakenut jo pidemmän aikaa tuolta kyseiseltä sívulta mutta ei tahdo onnaa.. :( onkos kellää kokemusta C-Date:sta??
- iskurilover
ISKURI.NET
Löytyy! :) - ryhmäillijä
Olisihan noita vapaa-ehtoisia kunhan vaan uskallat ehdottaa ;)
- aisurinapu
Kukkalaatikosta löytyy.
- Ukmbi41
Vaimon kanssa ollaan leikitty idealla monta vuotta jo. Olis kiva löytää pari kolme bimiestä vaikka varattujakin ja ehkä kiinnostuneilla vaimoilla. Itse olen bi ja vaimoa ajatus miehistä leikkimässä hänen edessään kiehtoo paljon. Hän olisi myös varovasti kiinnostunut naisen kanssa leikkimisestä. Saas nähdä pääsemmekö toteutusasteelle, kiva ois :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2204219Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692715Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932411- 472343
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua381597Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5321350- 571320
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951316- 761291
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251186