taas piti leikkiä teuvoa

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/yksi-kuoli-nokkakolarissa-haminassa/art-1288405993729.html

Välil vaan käy niin ettei uutta mahdollisuutta tule.Se on kerrasta poikki
9729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

haista sinä homo vittu,olet varmaan varsinainen "teuvo" itekkin

Äänestä

Taisi kuitenkin tämä Teuvo olla se syytön osapuoli tällä kertaa. Hei ainasattuu, joskus kannattaa ottaa asioista selvää ennenkuin huutelee ja tekee itsestään tyhmän.

Äänestä
  • On suoranainen ihme, että Vilniemen tiellä ei ole sattunut aiemmin kuolonkolaria, en ainakaan muista sellaista. Ennen pyörätietä ajoivat fillarit ja autot samalla ajoradalla...
    Tuntuu toki ihmeeliseltä, että 60 km/h tiellä syntyy ruumiita, jos noudatetaan nopeusrajoituksia. Tosin onhan Fiat puolet kevyempi kuin Toyota Land Cruiser kyseessähän oli puolittainen nokkakolari.

    Äänestä

  • en ottanut kantaa sukupuoleen,kerroin vain että on leikitty teuvoa. lukee jjjjjjjjj uudelleen ennenkuin tekee itsestään tyhmän,

    Pikatiellä mä rekkaa päin törmätessäni
    Kai törmäsin viimeisen kerran

    Äänestä

  • ainasattuujatapahtuu kirjoitti:

    en ottanut kantaa sukupuoleen,kerroin vain että on leikitty teuvoa. lukee jjjjjjjjj uudelleen ennenkuin tekee itsestään tyhmän,

    Pikatiellä mä rekkaa päin törmätessäni
    Kai törmäsin viimeisen kerran

    Huono vertauskuva jokatapauksessa. Mikään ei täsmää. Saa vaan sen käsityksen, että "Onko taas joku leikikinyt rallikuskia?"
    Harmi kun Gösta ei tehnyt biisiä juopuneesta Tatjanasta liian ison auton puikoissa.

    Äänestä

oliko vilniemen vetlana.

Äänestä
  • Ei ollut Vilniemen oma Vetlana, vaan oli Pietarin dievuska pitkäkilpisellä liikkeellä...

    Äänestä

Olikohan menehtynyt mahdollisesti Vilniemeltä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainasattuujatapahtuu kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/yksi-kuoli-nokkakolarissa-haminassa/art-1288405993729.html

Välil vaan käy niin ettei uutta mahdollisuutta tule.Se on kerrasta poikki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu