Kun vie aina paljon kerralla kertyneitä palautuspulloja..

sitten jos kauppa ei otakaan vastaan, niin ala siinä sitten etsimään kauppaa joka ottaa, minä jätin ne pullot kyllä sinne vierekkäin laskettuna mitä oli, kun kuuluu ottaa vastaan.
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lähin poliisiasema ottaa ylimääräiset putelit mielellään vastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuuluuottaapalautus kirjoitti:

sitten jos kauppa ei otakaan vastaan, niin ala siinä sitten etsimään kauppaa joka ottaa, minä jätin ne pullot kyllä sinne vierekkäin laskettuna mitä oli, kun kuuluu ottaa vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu