Hei sinä siellä...? Jep juuri SINÄ! =) kertoisitko hieman minkälaisia luonteenpiirteitä omaat....?! Itse olen luonteeltani Positiivinen ilopilleri,avoin, puhelias, tunteikas, hieman temperamenttinen päättämätön joissakin asioissa sekä unelmoin pilvilinnoissa..... kuulostiko kenties tutulta.......?! =)
Onko siellä mahd. 26.9 syntyneitä?!? ;)
Adriana
3380
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
moi Andrina!
mä oon syntyny 26.9.92.
luonteeltani oon vähän temperamenttinen,
ilopilleri (yleensä),ujo ja tunteikas.
Oon syntynyt myös 26.9 ja luonteeltani olen nykyään todella vaikea. Suutun todella helposti (poikaystävälleni, en muille), olen todella mustasukkainen (jopa sairaalloisen), ja mielipiteeni ja luonteeni on ailahteleva, laidasta laitaan, ja muutan käsityksiäni asioista hetkessä. Yleensä olen iloinen, mutta nykyään enemmän pessimisti ja masentunut. Elän pilvilinnoissa myös, ja kuvittelen/pohdin asioita omassa päässäni ihan liikaa, etenkin poikaystävästäni. Olen välillä todella järjestelmällinen, ja laadin budjetteja itselleni(jotka eivät koskaan pidä) ja olen menevä, mutta todellakin ajattelen koko ajan miltä näytän ja mitä muut ajattelevat miltä näytän (etenkin poikaystäväni). Meikkaan joka päivä, jopa kauppaan (vaikka inhoan sitä). En saa orgasmia yhdynnässä, mutta muuten kyllä. Ja sängyssä ajattelen ihan liikaa toista osapuolta ja miltä hänestä tuntuu ja kunhan hän saa. Haluan esileikkejä, ja joskus möksähdän kun sellaista ei kuulu, mutta yleensä en halua yhdynnän kestävän kovinkaan pitkään. Kuulostaako tutulta, joskus kyllä tuntuu että olen aivan erilainen kuin muut vaa'at.
Olen syntynyt 26.9 ja satun olemaan juurikin samalainen iloinen vaaka nainen kuten Adrianakin :)
Mutta on minullakin niitä huonoja päiviä ja sillon en vaivaudu esittämään kenellekään mitään muuta kuin kyseisen olotilan :)