Kaks vaihtoehtoa

Joko eräät eivät ymmärrä että työpäivän aikana on paha tulla koneelle rustailemaan näitä, TAI sitten eräiden pitäisi laittaa se korkki vähäksi aikaa kiinni.
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin oliks tää M:lle, N:lle, J:lle, L:lle, T:lle, E:lle, P:lle, V:lle vai ...?

Äänestä

Mikään ei osunu oikeaan, sori.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kumpikohan? kirjoitti:

Joko eräät eivät ymmärrä että työpäivän aikana on paha tulla koneelle rustailemaan näitä, TAI sitten eräiden pitäisi laittaa se korkki vähäksi aikaa kiinni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu