Raaheen siis halutaan mahdollisimman nopeasti akaattikotilon poikanen, jota siis olisi mahdollisuus kasvattaa. Olen kokenut akaattikotiloista ennemminkin, ja innostus siis alkoi taas, entinen kun kuoli. Ottakaa reippaasti tänne kantaa, jos olette valmiina ilmaiseksi lähettämään akaattikotilon poikasta. Emme hae.
Terraario on tosi suuri, mahtuu helpostikkin kolme akaattikotiloa, ja sitten yksi poikasterra on, sellainen muovinen Fauna-Box.
Ota reippaasti tähän vaan yhteyttä jos nappasi, tämä on elintärkeä juttu :'D
- Gekkoilija.
HUOMIO. Tämä viesti on laitettu 13.8.2011 !
OTETAAN ILMAISEKSI AKAATTIKOTILO !
Gekkoilija.
0
88
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1682887
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.642496- 2032199
- 731819
- 1021763
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91611- 921373
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2171141- 811110
- 951069