Eka

M.S.

Ei senpuoleen mutta ei minulla ole Triumphia (ainakaan vielä) :-)

4

1186

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huliwili

      Daytona 1200 -94 keltainen aj36tkm

      • M.S.

        Meinasin ostaa viime syksynä "alennusmynnistä" uuden Speedmasterin mutta viime hetkellä kantti petti, en pystynyt henkisesti siirtyä vielä kustomiin. :-)


      • Bonneville
        M.S. kirjoitti:

        Meinasin ostaa viime syksynä "alennusmynnistä" uuden Speedmasterin mutta viime hetkellä kantti petti, en pystynyt henkisesti siirtyä vielä kustomiin. :-)

        Tätä palstaa on jo odotettu. Toivottavasti syntyy asiallista keskustelua. Tosin noita hyviä Triumph foorumeita on maailmalla useita... Aika näyttää?


      • MM32
        M.S. kirjoitti:

        Meinasin ostaa viime syksynä "alennusmynnistä" uuden Speedmasterin mutta viime hetkellä kantti petti, en pystynyt henkisesti siirtyä vielä kustomiin. :-)

        Terve,

        Itsekin olen entinen "kyykkypyöräilijä" ja speedmasterin suuntaan on tullut viimeviikkona tähyiltyä. Millä hinnalla olisit muuten syksyllä alennusmyynnistä speedmasterin saanut?

        Vilkuilin eilettäin myös Saksan suuntaan ja vähän käytettyjä siellä olisi kohtuu hyvin tarjolla (hinnat 6-7 t€).


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      93
      1719
    2. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      470
      1279
    3. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      87
      1154
    4. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      72
      1088
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      186
      1063
    6. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      40
      971
    7. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      93
      917
    8. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      65
      695
    9. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      174
      680
    10. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      60
      672
    Aihe