Onnelliset äänestävät kokoomusta

Onni ei ole rahasta ja omaisuudesta kiinni. Se on vain sosialistien ja kommunistimaterialistien väittämä. Eikös vanhassa neukkulassa nk. kommunistiyläluokka ostanut omista kaupoista , tilasi länsimaisia tuotteita jne.

Kerrotaan, että Pohkois-Korean diktaattorin pojalla olisi kymmeniä länsiautoja.
2656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Se että neukkulassa on ollut vielä teitä moraalittomampia liskoja, niin ei poista sitä totuutta että teidän onnenne vaatii muiden veren vuodattamisen. Olette saastoja joilla ei ole selkärankaa madon vertaa.

Äänestä
  • Hyvänen aika, puhutko itsestäsi.

    Äänestä

Tosiaan noin on!
Niin onneliset että niille on ihan sama vaihka saappat olisi värässä jalassa!
Ne äänestää kokoomusta kun ei tiedä koinka kokoomus heitä kusettaa!

Äänestä
  • Kusetsä kenkiin.

    Äänestä

Onnellista aamua ja jatkoa kaikille !

Äänestä
  • Kiitos toivotuksista! Olisin nykyistä onnellisempi, kun tapaisin kauniin, hyvävartalisen nuorehkon kokoomusnaisen, jonka kanssa voisi keskustella vakavista ja leikillisistä asioista, ja joka aidosti avautuisi minulle.

    Äänestä

Tarkoittaa löylynlyömää kokkariäänestäjää?

Äänestä

Haista ny jo p aska!

Äänestä
  • Hyvänen aika, onko sinulla p-ka housussa, kun haistattelet muit

    Äänestä

Onnelisuus on kiinni urallaetenemisestä väärennösten avulla.

Äänestä
  • hudun nevadaan!

    Äänestä

Onnellisuuteni tulee kun saan katsella rauhassa lapsipornoa ja määrätä anarkomarkojen kidutusmenetelmistä.

Onnellisuus lisääntyy myös Hyvä Veli-kerhon jäsenyyden myötä, kun tutkintaa meitä kohtaan ei ole kukaan tekemässä.

Äänestä

Onnea kaikille ja se ei ole keltään toiselta pois!

Äänestä
  • Juuri noin. Nämä häiriköt ja sosialistit haluaisivat sosialisoida onnellisuuden ja ulkoistaa välittämisen.

    Äänestä

Kerrotaan vaan. Minullakin on 2 länsiautoa. Kerropa, montako sulla on.

Äänestä
  • Autoissako on onnesi? Ja materiaalissa? No, omapa on onnesi... ;)

    Äänestä

  • Todellako, onko ne ruosteläjät Tattarisuolla säilytyksessä.

    Äänestä

Onnellista aamua ja päivän jatkoa.

Äänestä
  • Kokkarit velkaannutti Suomen takuilla. On musta pilvi lähellä!

    Äänestä

  • sade tulossa kirjoitti:

    Kokkarit velkaannutti Suomen takuilla. On musta pilvi lähellä!

    Hyvänen aika, onko sinulla "mustat silmät". Kuka antoi luuviitosella ?
    Varmaan aiheesta.

    Äänestä

Miksi tästäkin kiistellään. Kokoomus oikeassa.

Äänestä
  • Totta puhut.

    Äänestä

Onnelista ja aurinkoista päivän jatkoa kaikille.


Tätät toivotusta ei voi ulkoistaa sosialistien yhteistoivotukseksi

Äänestä

Saittihäirikkö on onneton luuseri.

Äänestä

kyllä onni on omistaa ,
kaupunkiauto, matka-auto, pakettiauto, kuorma-auto,
iso- ja pieni maasturi,
ja ilo on omistaa kaveri jolla yksityislentokone,

ilo on myös nauttia Kokoomuksen antamista verohelpotuksista,
niitä on tullut ja niitä on tulossa.

kokoomus pitää hyvin omistaan huolen,
aivan toista kun Urbilaisen toiminta,
Urbilainen leikkaa ensin omilta äänestäjiltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnellinen kok kirjoitti:

Onni ei ole rahasta ja omaisuudesta kiinni. Se on vain sosialistien ja kommunistimaterialistien väittämä. Eikös vanhassa neukkulassa nk. kommunistiyläluokka ostanut omista kaupoista , tilasi länsimaisia tuotteita jne.

Kerrotaan, että Pohkois-Korean diktaattorin pojalla olisi kymmeniä länsiautoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu