onko Jarin nainen julkkis?

Iltalehden lööppi huutaa että Sillanpään Jartsu on onnellisesti rakastunut, ihanaa!
Kertoisko joku kuka on lehden lukenut että onko Jarin uusi nainen joku julkisuuden henkilö vai ihan tuntematon?
No anyway, onnea kuitenkin nuorelle parille:=)
9313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ei taida olla nainen....

Äänestä

Se on rakastunut yhteen Börjeen - näin on närreet !
Håkan jäi rannalle ruikuttaan...

Äänestä

missä sä olit kun Jari tuli kaapista ulos?

Äänestä

missä sä olit ku Jari tuli kaapista ulos?

Äänestä

Se on yks Susanna. On meinaan sitten viimeisen päälle kaunis nainen. Ihan niin kuin Jarikin on miehinen mies. Pari on seurustellut jo 25 vuoden ajan ja kohta varmaan alkaa tulemaan lapsiakin. Niistäkin tulee kaunnita.

Äänestä
  • VAI NIN

    Äänestä

No onkos Sillanpää sitten joku julkkis??????????????

Äänestä

Jarilla on ollut huippumälli haussa :)

Äänestä

Kyllähän Sillanpään Jari saa itselleen 40-60v suomalaisen naisen milloin vaan haluaa. Keikoillahan sen huomaa että tussut märkinä unelmoivat Jarista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maikki! kirjoitti:

Iltalehden lööppi huutaa että Sillanpään Jartsu on onnellisesti rakastunut, ihanaa!
Kertoisko joku kuka on lehden lukenut että onko Jarin uusi nainen joku julkisuuden henkilö vai ihan tuntematon?
No anyway, onnea kuitenkin nuorelle parille:=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu