Elämäni duuni osa2

Fanta

Kun olemme pakolliset asiat käyneet esimieheni kanssa läpi vielä hänen huoneessaan, alkaa hän myös katsomaan minua samanlaisella eläimellisellä katseella milä suurinosa muistakin työntekijöistä minua katsoi aikasemmin aamulla. Hän sanoi minulle aivan suoraan kun olin lähdössä hieman hämmentyneenä hänen huoneestaan: "Tiesitkös, neiti Paloniemi että täällä meillä työkavereiden suhde on kuin olisi aviossa?" Jonka jälkeen vinkkasi vielä silmää minulle ja väläyttäen perään valoisan hymyn.
Vastasin välittömästi ajattelematta mitään samalla kun avasin huoneen oven "Sehän on erittäin mukava kuulla, eipähän tarvitse vapaa-aikaa tuhrata enään aviomiehen etsimiseen" ja naurahdin.

Poistuin huoneesta etsimään kahvihuonetta ja havahduin siihen kun huomasin että ajatukseni pyöri jostain syystä pelkässä seksissä. Sotasuunnitelmani oli että käyn hakemassa yhden kupin kahvia, siitä huolimatta vaikka vatsa olikin sekaisin uuden työpaikan luomasta jännityksestä joka alkoi pikkuhiljaa hellittämään kuten myös ajatukseni juoksu.
Päätän kuitenkin käydä ensin vessassa katsomassa pelilistä olenko vielä edustuskelpoinen, kyllä, aivan mahtava näky peilistä heijastui. Päättäväisesti lähdin kävelemään kohti kahvihuonetta jonne päästyäni huomasin että paikalla oli pari muuta miespuolista työkaveriani joille esittelin itseni samantien.
Toisella miehistä on siististi leikattu lyhyt tukka ja todella tyylikkäästi vaatettu kokonaisuus muutenkin, tarjoili minulle kahvia samalla kun istuuduin kahvion pöytään. Tämä mies suorastaan uhkui testosteronia ja sen havaitsi myös että on sitä salillakin käyty.

Aloin nopeasti laskemaan päässäni siinä keskustelun lomassa että täällä on yhteensä 10 henkilöä töissä minun lisäkseni, 3 niistä on naisia ja kaikki aivan mahtavan kauniita, "erityisesti se punapää" - kunnes ajatukseni taas katkesi kun talon naiset saapuivat kaikki kahvioon, myös se punapää. Havaitsin että pilluni alkoi samantien puristella ja sykkiä kun näin tämän naisen ja ilmeisesti tämä kaunis nainen myös sen havaitsi ja loi minulle niin tumman ja kiimaisen katseen jota en ole koskaan ennen kokenut, se iski kuin moukari vatsani pohjaan aiheuttaen sen että pilluni oli melko märkä.

Jatkuu....

0

1677

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

        HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
        Kotimaiset julkkisjuorut
        73
        2075
      2. Mietin että

        Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
        Ikävä
        102
        1893
      3. Kaipaatko sinä

        Yhtään meidän katseita
        Ikävä
        145
        1811
      4. Oletko samaa mieltä

        Että on parempi olla erillään?
        Ikävä
        97
        1431
      5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

        Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
        Sonkajärvi
        35
        1399
      6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

        https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
        Kajaani
        317
        1275
      7. Kirjallinen varoitus

        On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
        Äänekoski
        61
        1242
      8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

        On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
        Sinkut
        130
        1122
      9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

        Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
        Sinkut
        276
        1066
      10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

        Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
        Hindulaisuus
        447
        973
      Aihe