on paloheinän hullu-punukki istunut koneella ja vastaillut milloin itselleen, milloin näille parille homopunikille. Hoitoon ja äkkiä.
Koko pitkän päivän
Iso-Hetero
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tähän puppelitrioon kuuluvat niinpaniinittaja, mielitollo ja transu-jäbä.
Seura etsii kaltaistaan
Vaikka en ole hullu enkä punikki, niin tiedän toki sinun tarkoittavan minua. Enkä ole istunut koko päivää koneellani, vaan pistäytynyt silloin tällöin, yhteensä en kai juuri puolta tuntia enempää ole koneella ollut, sen näet, kun lasket yhteen vastausaikojani. Enkä ole vastannut itselleni kertaakaan, senkin näet helposti.
Mutta sinä varmaan olet päivystänyt täällä koko päivän, ja kun et avaukselleni laittamiisi törkyihisi vastaistani saanut, piti tehdä avauskin, ja kun et siihen saanut vastineita, niin vastailit itsellesi jo pari kertaa; sen näkee siitä, että avauksesi yllä lukee 2 vastausta 0 lukukertaa.
Mutta mikisi sinun tollon nimeä ei ole OIKEITTEN UPSEERIEN luetteloissa vaikka sellaiseksi muka itseäsi tituleeraat?
Saisinko vastauksen "näin yksinkertaiseen" kysymykseen?
Tämä toimiupseeri on minun arvoasteikossani "koiniupseeri". Hoh, hoh, hooooooo, nostakaa mi..
http://www.youtube.com/watch?v=tibLjnn_Nf4
ompas huru-ukolla taas paljon asiaa