nuotiopaikka tai jopa laavu.

eli hakusessa olisi nuotiopaikka tai jopa laavu turun lähialueelta jossa voisi käydä paistelemassa makkaraa yms.olisiko kellään vinkkejä? puut toki plussaa..mutta voisihan nuo itsekkin paikalle kantaa..paikka saisi olla mielellään rauhallinen..
41375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaarinan puolelta löytyy ainakin yksi hieno paikka, Pyhän Katariinan Poluilta. http://kaapa.net/polut/kartta Merkityn reitin varrella laavu, huussi ja näköalatorni.

Äänestä
  • Mikä olis Kuhankuonon kammi?

    Äänestä

  • yökköset kirjoitti:

    Mikä olis Kuhankuonon kammi?

    Kammi on hieno!

    Äänestä

Kullaavuorella Raisiossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


metsienmies.. kirjoitti:

eli hakusessa olisi nuotiopaikka tai jopa laavu turun lähialueelta jossa voisi käydä paistelemassa makkaraa yms.olisiko kellään vinkkejä? puut toki plussaa..mutta voisihan nuo itsekkin paikalle kantaa..paikka saisi olla mielellään rauhallinen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu