Päivä Helsingissä risteily (ruotsalaiset matkatoimistot)

Tietääkö joku kertoa halpoja ruotsalaisia matkatoimistoja mistä voisi ostaa päivä Helsingissä risteilyn? Ruotsintaitoni on haun suhteen vähän ruosteessa. Matka on Suomeen palaamista varten. Eli käytän vain menon enkä paluumatkaa.
1172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuule säästä sen verran että sulla raukalla on varaa matkustaa omalla kustannuksellasi, älä maksata matkaasi muilla.
On hyvä vain että ruotsinkielesi on ruosteessa, me maksavat matkustajat kannatamme ettet opettele edes kieliä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stallion_77 kirjoitti:

Tietääkö joku kertoa halpoja ruotsalaisia matkatoimistoja mistä voisi ostaa päivä Helsingissä risteilyn? Ruotsintaitoni on haun suhteen vähän ruosteessa. Matka on Suomeen palaamista varten. Eli käytän vain menon enkä paluumatkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu