Karsoin juuri netistä karavaanareiden viimeisen osan, ja siellähän oli Mr. Lothar =) Mites nyt suut pannaan??
Mr Lotharkin oli karavaanareissa =)
Mandrake,
27182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
siellä on myös satoja tuntemattomia ja OIKEITA julkkiksia, mites NYT suu pannaan?
Oli miten hyvänsä, Mr. Lothar on julkisuuden henkilö. Hän on julkaissut lähes sata aikuisviihde-elokuvaa, hänestä on tehty tv-ohjelmia, hänestä on kirjoitettu vaikka kuinka paljon netissä ja lehdissä. Kyseessä on, halusitte tai ette, julkisuuden henkilö.
pikkujulkkis kylläkin. painii eri sarjassa arvostettujen julkisuudenhenkilöiden kanssa.
Suomessa on niin paljon itseään täynnä olevia mulkku julkkuja, että sympaattinen ja fiksun ja vaatimattoman oloinen Mr. Lothar on positiivinen poikkeus ja todellinen valonpilke kotimaiseen julkkis-skeneen.
Mr.Lothar on julkisuudessa taiteellisella osaamisellaan eli tulennielentä ja extremetaidoilla päinvastoin kuin jotkut varsinaiset turhaan julkisuudessa heiluvat big brothersit tai juontajat. Taitaa olla kova kova pala hyväksyä se että Mr.Lothar on saletisti hottia ja vielä reteempi kuin Reetu joka ei huolittu edes kokkareihin
Heiluiko Tallin Bistrossa drubaduurina vai kalu tanassa yksityismökissä teinityttöjen bileissä?
Jopa tuksu on enemmän julkkis kuin mikään lothar..
Oletko rakastunut Tuksuun?
En tosiaan..Mutta se silti enemmän julkkis..
Mutta mitä Mister teki siellä? Onko hänellä matkailuautokin Ferrarin, Limusiinin, moottorikelkan, vesijetin ja Miami Vce veneen lisäksi??
hei just hokasin et mullakin on miami vice vene.. näyttää samalta kun sarjassa oleva tosin eri värinen tiedä sit onko tuola samanlaine..täytyykin ensi kesänä sitten ajella toplessina,rasvattuna ja 80luvun harjastukka hulmuten..
Koko asuntovaunu varmaan heilui kun kiimaiset teinihorot sai kunnon kyytiä meidän Misteriltä. Ehkä siellä tehtiin uutta Teinikoulu-elokuvaa...
Yksinään varmaan vemputti ja matki naisten ääniä ja heilutti autoa..
Pitääkö sun j***lauta kaikki mahdolliset esiintymiset käyttää mainostamiseen ja palstahäiriköintiin?
Kuinka kauan sait kinuta, että pääsisit ohjelmaan?
Itse en katsonut koko ohjelmaa, joten suu pannaan EVVK!
En ole Mr. Lothar jos niin luulet vaan ihan tavallinen telkkarin katselija.
Niin on Lotharkin ihan tavallinen telkkarin katselija jolla on kamera..
nyt alkoi se ttk
'Tässä linkkiä uutiseen!
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/televisio.shtml/1379895/karavaanarit-mr-lotharilla-ja-bb-asolla-villit-mokkibileet-katso
Kahdestaan taisivat olla siellä..
Mr Lothar on Suomen ehdoton panokone nr. 1!!!
Ehdottomista ehdottomin!!! *XXX-sukupolven ääni jolla seisoo aina*
komppaan tätä
jopa tukiainen on oikeasti fiksumpi ja seksikkäämpi kun lothar!! kuinka tyhminä pidät meitä "taviksia" kun luulet ettei sun teksteistä paista läpi että itsehhän sä siellä noita viestejä näpyttelet.. miten kehtaat edes. eikö pelkää menettäväsi mainettasi noilla lapsellisilla omakehu viesteilläsi?! kannattaa lopettaa kohta sua ei ota kukaan enää vakavasti..jos ottaa nytkään
Edelleen: En ole Mr. Lothar. Ihailen häntä kyllä.
hei tajusin just että minäkin voin olla pornotähti sadassa elokuvassa kun mulla on kamera..ja olen vielä paremman näköinen kun mikään Lötäre..Musta tulee niin julkkis nytten ja minua palvotaan japania myöten..
Ihme että päässy koko sarjaan..
Haudastakin lovetan stright from number one 1 !!!!