Ladataan…
K18
Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.
Keskustelu on vain täysi-ikäisille. Muita keskusteluja löydät Suomi24:n etusivulta.
TPS - Tappara on vuorenvarma 2.
Stadissa vältetään pelaamasta tasuria lätkään kuin ruttoa et sillei hei!
näin se menee kirjoitti:Lukko - BluesHPK - ÄssätJYP - Ak Bars KazanTPS - TapparaKokonaiskerroin 275,56
näin se menee kirjoitti:
Lukko - BluesHPK - ÄssätJYP - Ak Bars KazanTPS - TapparaKokonaiskerroin 275,56
kirjoitti:
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 2
Vanhimmat
TPS - Tappara on vuorenvarma 2.
Stadissa vältetään pelaamasta tasuria lätkään kuin ruttoa et sillei hei!