Läski-Jutta valehtelee

Läski-Jutalla ei ole mitään tapoja ja sen lisäksi valehtelee joka käänteessä minkä kerkeää.
868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Valheelle perustui demareiden toinen tila vaaleissa ja sama peli jatkuu hallituksessa. Demarit ei tuntisi totuutta vaikka se vastaan kävelisi. Kaksi blondia Kuseniina ja Urpilainen elävät valehtelusta.

Äänestä

tuo sanansa pitää ei vain osaa

Äänestä

Koska Jutta on valehdellut? Voisitko heittää tänne jonkun esimerkin vai ovatko nämä väitteesi sairastamasi skitsofrenian tuotetta.
Poika rukka, kyllä kepulainen saa olla, muttei tyhmä.

Äänestä
  • tyhmyyttä vakuuksien vaatiminen mutta selvä vale oli ilmoitus että vakuudet on kunnossa

    Äänestä

maataloustuet vois lopettaa heti

Äänestä
  • kuluttajat on niin rahoissaan ettei ruuan hintaa tarvitse tuella laskea ja rahattomathan hakee ruokalapun sossusta kuten tähänkin asti

    Äänestä

Sinä luuviulu ja anorektikko mene oksentamaan muualle yäk.

Äänestä

Ps. onkos avaaja tavaanut Lehtomäkeä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


12+13 kirjoitti:

Läski-Jutalla ei ole mitään tapoja ja sen lisäksi valehtelee joka käänteessä minkä kerkeää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu