500 000 euroa kuukaudessa

perussuomalaisille.

Onhan se tietenkin paljon, kun ottaa huomioon että rautaako? , kysyjä, ei soiniWätys ja mitä niitä olikaan saavat muutamia satasia kuukaudessa sossusta taskurahaa:-)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Melkoinen Mölinraha kilahtaa Soinin taskuun. Koskaan ennen Suomen historiassa ei ole maksettu kansan kukkarosta noin paljon jollekin Wätykselle Mölinärahaa.

Äänestä

Kun mikään ei riitä..... Soinin matka kassaan....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puoluetukea kirjoitti:

perussuomalaisille.

Onhan se tietenkin paljon, kun ottaa huomioon että rautaako? , kysyjä, ei soiniWätys ja mitä niitä olikaan saavat muutamia satasia kuukaudessa sossusta taskurahaa:-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu