se iski nyt ja lujaa!!!

tyhmäst pääst....

No niin, myönnetään heti omat erheeni! Siis menin hakemaan mieheni puhelimesta lähettämääni kuvaa ja löysinki sen, mutta sen alapuolella olevan viestin alku pisti silmääni ja menin tyhmyyttäni sen katsomaan ja kappas kummaa siellä oli joku akka lähettänyt tissinsä kuvat ja kysymyksenä oli tekiskö mieli, no sitten iski että onko siltä muitakin viestejä no löytyhän niitä joissa yhdessä jo kosittaisiin, ku tulee karkauspäivä...tästä siis on aikaa, no pidin suuni kiinni, koska en ollut lupaa kysynyt, että saanko hakea sen puhelimesta ja lopetin asian ajattelun. Ajattelin että kun menet nokkas tunkemaan toisen puhelimeen nii kärsi ja ota vastaan se mitä tuleman pitää...Unholaan se jäi, mutta korvan taakse näköjään kun, tänään huomasi että nyt ne on löytänyt toisensa tässä maan mainiossa naamakirjassa!!!
Kaksi olisi vaihtoehtoja:
1 nokka kiinni ja katotaan mitä tuleman pitää
2 kysyä, että tuoko on se akka joka lähetti sulle tissinsä kuvat?
Ja epäilijöille se on se sama akka!!!
Eipä sen puoleen viime aikoina ole kauheen hyvin tässä suhteessamme menny, mutta en nyt haluaisi uskoa että niin huonosti, että uutta kehiin ja vanha pihalle, mut kysymällähän se selviäis, mutta onko vastaus se mitä sen haluaisin olevan on taas ihan toinen juttu... :) vai :(

3

496

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • törkeä viesti oli

      Miehesi on törkeä siinä, että on jättänyt tuon kuvan puhelimeensa. Sinulla on aito syy ottaa asia puheeksi.
      Ja tuollainen nainen - hävettää jo pelkästään ajatus hänen puolestaan. Kuinka kehtaa varatulle. Saisi hävetä hän ja syvästi.
      Mutta tee kuten itse parhaaksi näet.

    • ei sitten muuta

      mä pakkaisin kaikessa hiljaisuudessa laukut ja häipyisin vähin äänin selittelemättä koskaan sen enempää. Jättäisin vain pöydälle viestin, että onnea niiden deekuppien kanssa, että taloon mahtuu kerralla vain yksi tissipari.

    • Ala-arvoista

      Miksi menit hakemaan miehesi puhelimesta lähettämääsi kuvaa? Eikö sinulla muka ollut sitä itselläsi missään? Ylipäätään toisen puhelimen näpelöiminen on ala-arvoista. Sama kuin avaisi toisen kirjeitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      179
      1762
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      109
      923
    3. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      110
      783
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      755
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      209
      674
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      133
      638
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      52
      601
    8. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      20
      590
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      51
      572
    10. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      556
    Aihe