Onko teillä mitään vinkkejä, millä sais pois ton punasen ja hieman kuivan ihon nenän alta poies? Omasta takaa löytyy Bepanthenia, Hydrocortisonia, Apo Basea, Essexiä, Ceralania, Fucicortia, ja takrolimuusivoidetta (Jota en kyllä ihan heti laittaisi, koska viimeksi tuli naaman alueelle vain lisää ärsytystä, mutta käsiin kyllä..). Mikä noista ylläolevista voisi olla parhain, kun huomenna ihmisten ilmoille menisin, jos ei ole kuumetta. Enkä kyllä haluis läträtä niitten kanssa ja tehä mitään mixejä (;
KIITOS JO ETUKÄTEEN! (;
NENÄN ALUNEN PUNAINEN KU PELLELLÄ?
moi_oon_kipee_99
3
588
Vastaukset
- nuhanenäinen
Blistex Lip reliefe cream, pieni voidetuubi. Laitat kunnolla nenän alle niin ei aamulla punoita. Kokeiltu on monta vuotta, toimii. Halpa ja hyvä keino ja sitä saa lähes joka kaupasta :)
- gjghjyjjk
Kannattaa pistää Niveaa, se auttaa mullakin! (: Ja sit näitä perusvoiteita, Aqualan L ja nää on tosi hyviä. (;
- 15
Kokeile jos D-vitamiini auttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1672602Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait209714Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668