Ei ollut tarkoitus kuitenkaan loukata .Pistinpähän vain omia ajatuksiani siihen niin ikäväähän se on mutta minun vinkkelistä katsottuna asjat näyttävän olevan niin kuin siihen tekstailin ja siltä miltä asjat näyttävät niin sitähän ne yleensä ovat .Mitäpä siitä enää tarttee välittää aikaakin kulunut jo sen verran että muistotkin alkaa haalistumaan vähitellen
En pahalla muista
unohdan kaiken
3216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
miltä asjat näyttävät sinulle, siltä asjat näyttävät sinulle
Itsekkäästi vaan itseänsä ajatella, niin ne asjatkin sitten saa kääntymään itselleen itsekkäiksi itseasjoiksi. Omia ajatuksia pistit asjoina jonnekin jollekin tai jolle kulle toiselle tai asjoita kolmannelle.
Näinhän se asja on, aika haalistaa... ainakin ikävää. Tekeekö se saman muistoille en tiedä, nyt tuntuu, että en koskaan sinua unohda.
Olen kai maailman surullisin.