öitä ystävälle,

väsymys vaivaa...

rakas oot, vaikka en sun ruskeita silmiä oo nähny vähään aikaan
5170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

J-miehelle?

Äänestä

No voisiko asialle tehdä jotain?

Äänestä

Miten luokittelet ystävän?

Äänestä

"Mistä tunnet sä ystävän? Onko oikea sulle hän?
Anna tunturin selvittää, kuka viereesi jää. Kun on sinulla
vaikeaa, ja tarvitset auttajaa..."

Äänestä

Usko vanhempaa ihmistä, ja soita sille "ruskeasilmäiselle" miehelle taikka naiselle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marttyyriSi ;) kirjoitti:

väsymys vaivaa...

rakas oot, vaikka en sun ruskeita silmiä oo nähny vähään aikaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu