Viime viikon vaihteessa, kun meillä oli kaveripariskunta kylässä ja oli otettu muutama ryyppy, niin naisten lähdettyä saunaan aukesi kaverini suu. Hän siinä sanoi, kun ei mitään erikoista olisi tapahtunut, että toi sinun vaimosi olisi vaikka käynyt alastonmalliksi. Hän sanoi suoraan, että melkein alkoi seisoa, kun vaimoni meni saunaan ja taisi siinä hiukan jotain kylpytakkia aukaista, että tissit vilahtivat. Sanoin, että muutama vuosi takaperin erään kylpylä reissun jälkeen eräs kaveri otti yhteyttä ja sanoi tavanneensa meidät kylpylän saunassa ja olevansa kiinnostunut vaimoni hyvin muodostuneesta kropasta, tuuheasta alapäästä ja melko suurista rinnoista. Hän olisi halunnut ottaa kuvia ja julkaista niitä eräässä miestenlehdessä. Sovittiin asia ja joitakin kuvia otettiin meidän ehdoilla ja minä olin kokoajan paikalla. Kuitenkin kuvat jäivät julkaisematta ja osa on minulla edelleen tallessa. Näytin kuvia kaverille ja hän ihmetteli, että voi olla sen ikäisellä niin komeat paikat. Sovimme, että asiasta ei puhuta enempää ja olimme aivan hiljaa tästä jutusta, kun naiset tulivat saunasta. Kun me olimme saunassa, niin kaveri sanoi vain, että jos ne kuvat olisivat olleet jossakin lehdessä, niin kyllä moni mies olisi niiden edessä seisottanut vehkeitään ja saanut hyvän olon tunteen.
Vanhempi juttu
Komeat paikat
121009
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olette varmasti kylpyläreissuillanne molemmat huomanneet, että vaimoasi katsellaan "sillä silmällä" ja ehkä vaimosi on vielä tarkoituksella hiukan paikkojaan esitellyt, jos on mistä esitellä, niinkuin jutustasi käy ilmi.Minä itse olen joskus joutunut, tai paremminkin saanut tälläisissä paikoissa katsoa hyvin muodostuneita paikkoja. Kyllä siinä alapää on kovilla ja useasti se kuitenkin tekee pientä nousemisen liikettä ja toivon aina, että joku sen huomaisi.Kerran jopa altaaseen mennessäni seurasin erästä rouvaa ja ihan, kuin vahingossa häneltä siinä altaan reunalla vesihieronnassa pääsi toinen komea tissi purskahtamaan uikkareista ulos. Hän vain hyvin pokkana otti sen käteensä ja työnsi takaisin omalle paikalle. Oletko muuten itse ajatellut, että miltä tuntuisi, jos näkisit jonkun kaverin tyydyttävän itseään sinun vaimosi kuva edessä ja siihen sitten mahdollisesti vielä ruiskauttavankin? Voi olla, että se sinusta tuntuisi ihan hyvältä. Ja miksiköhän ei monesta muustakin, valitettavasti emme vain näe näitä sinun hyviä kuviasi isorintaisesta ja hyvännäköisestä karvaisesta kolmiosta.
No meillä on ollut useita kylpyläreissuja ja melkein aina joku katselee taaksepäin vaimoni perään ja hän kyllä osaa hiukan vietellä, sekä rintojaan kohotella, kuten myöskin suurta karvakolmiotaan levitellä. Kaikki tämä on sellaista pientä ja viatonta, mutta mistä kuitenkin saamme molemmat hyvän olon tunteen, toivottavasti myös miespuoliset ihailijat ovat tyytyväisiä näkemäänsä. Se kuva-asia jäi ilmeisesti kesken, koska ei vaimoni ole mikään valokuvamalli ja ei siten osannut poseerata oikein. Kuitenkin niissä kuvissa näkyi se, mistä varmasti oli tarkoituskin. Melko suuret tissit ja se alapään komea tumma vittu. Kuvat säilyvät minulla ja niitä aina joskus välillä katselen mielissäni, että näin on hyvät paikat.
Tuntuu, kuin olisit kuitenkin hyvin pettynyt, kun ei vaimosi kuvat päässeetkään valtakunnalliseen lehteen ja julkaisuun. Mutta jos kaikki on kuitenkin niin komeata, kuin kerrot, niin käykää ainakin useasti kylpylöissä ja joissakin yleisissä saunoissa, että ainakin joku äijä voi ihailla sinun vaimosi hyvin muodostuneita kookkaita tissejä ja sitä alapäätä, mistä tässä on sensuuri ottanut sen nimen pois. Sanotaan sitä nyt sitten hyvin muodostuneeksi karvaiseksi kohonneeksi kolmioksi. Hyvin mielelläni minäkin sitä katselisin ja vaikka antaisin vehkeeni seistä sen nähdessäni.
No en varsinaisesti ole pettynyt, sillä kyllä se taisi olla kuitenkin minun ehdotuksestani, kun asia jäi. Kuvat olivat asiallisia ja monta ihmistä on tässä maailmassa nähty alastomina, eikä siitä kuitenkaan ole tullut mitään vaarallisempaa. Olisi näin jälkeenpäin kuitenkin ollut aika hienoa, kun kuvat olisivat olleet näytillä. Niitä oli edestä ja takaa, makuulla, pystyssä, istuen, läpinäkyvät pitsit yllä ja ilman. Tämä on elämää, katselen vain itse niitä ja jos on tilaisuus, niin voin jollekin näyttää ja varmasti vielä kylpylöiden ovet meille aukeavat.
Juttu on senverran mielenkiintoinen, että minunkin on otettava siihen vähän kantaa. Jos kaveri on niin kiinnostunut esittelemään ja kehumaan vaimonsa paikkoja, niin olisi hienoa nähdä millainen se todellisuudessa on. Varmasti kyseessä on hyvännäköinen yhdistelmä ja paikat kohdallaan, tissit ja se kuuluisa alapään karvoitus. Mutta jos näin on, niin missä sen voisi nähdä? Miksei sitten lehdessä julkaistu näitä hyvännäköisiä tissejä? Tai alapäätä, mikä on kohollaan oleva karvainen kolmio, varmasti huippuluokkaa. Kyllä olisi kiva nähdä.
Juttu on mennyt jo aika pitkälle ja ilmeisesti on lopetettava, kun ei tule mitään valmista. Vaimonikin on jo asiasta perillä ja ihmettelee, että miksei sitten julkaista niitä kuvia? Mutta tämä palsta ei ole kyllä niille sopiva. Täytyy keksiä muu ratkaisu. Häntä kovasti kiinnostaa ajatus, että kuvat tulisivat jossakin muodossa näytille. Kuulemma nännin päät kovenevat, kun keskustellaan asiasta. Alapään tuuhea tumma karvoitus kostuu.
No anna sitten vaimosi päättää asia. Jos hän on myös, kuten sinäkin niin kiinnostunut kuvia julkaisemaan, niin antakaa pian tulla kaikkien näkyviin. Mielenkiinnolla odotan nähdä niitä hyviä tissejä ja sitä kuuluisaa tummaa karvaista kohollaan olevaa alapään kolmiota.
usko :D
Voisithan pistää kuvat näytille esim.. Nakukuvat.net
Millä ne vanhat kuvat sitten saa difimuotoon?
Räpsi uusia jos haluut miesten katselevan ja runkkaavan vaimosi kuvia katsellessa.
Varmasti tulis myös mukavia kommetteja.
Antaa nyt olla vain nim. Nam.nam, Varmasti sinäkin sitten runkkaisit vaimoni kuvien edssä, nyt en minä siihen suostu. Kyllä joku voi runkata, mutta en anna kaikille sitä mahdollisuutta. Jos joskus jossakin kylpylässä näet oikein komean naisen, niin ajattele, että se on hän ja mene sinä runkkaamaan jonnekin muualle, me voimme mennä vaikka pukuhuoneeseen polkemaan.
Oli vähän huono juttu toi edellinen. Kyllä sinä voisit aivan vapaasti runkata vaimoni kuvien edessä, mutta se vain on hankalaa, ku n en tiedä missä niitä voisin näyttää. Jos on tilaisuus, niin katsotaan. en kuitenkaan niitä julkaise missään netissä. Voisin näyttää, jos olisi jokin parempi paikka. Keksi ratkaisu, niin saat nähdä.
Joko vaimosi on asian ratkaissut ja kuvat tulevat kaikkien näkyville. Odotan jännityksellä sitä, että mihin ilmoitatte ne laittavan kaikkien eteen. Ne melko suuret ja hyvänmalliset tissit suurine nännineen ja se alapään komea kohollaan oleva tumma karvainen suuri vittu.