Vieläkö verotoimistoissa on mahdollista varata aika ja mennä sinne virkailijan kanssa täyttämään esim. luovutusvoittoverolaput jotta menevät kerralla oikein?
Verotoimiston asiakaspalvelu?
3
2138
Vastaukset
- <<<
http://www.vero.fi/fi-FI/Tietoa_Verohallinnosta/Yhteystiedot
"Verotoimistot
Verotoimistot ja niiden toimipisteet palvelevat asiakkaita ympäri maan. Toimistojen yhteystiedot ja aukioloajat löydät verotoimistohaulla." - Anonyymi
gryptosta ei vissiin tarvitse maksaa veroa ? olen pelleillyt niillä pari päivää nyt !
olen sairaseläkkellä ,ja minulla ei ole kuin aikaa .harkitsen osakkeisiin sijoittamista ,verot maksetaan siten kun ne varat kotiutetaan ?
tapsa - Anonyymi
Sukulaiseni on töissä verotoimistossa - kysyin häneltä, että voiko verovelvollinen täytättää lomakkeensa verotoimistossa virkalilijan avustuksella - ei kuulemma voi - ehdottomasti kielletty tedä tällaista palvelua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2699812IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3157006Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?801810Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61461Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1061424- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751109Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin42907Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24780MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752