Kaikkonen Ja Kalli puhuivat hyvin kyselytunnilla.

Kaksi vahvaa politiikkoa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarkoititko nimimerkilläsi että kaikkonen ja Kalli on rehellisiä miehiä?? Jos tarkoitit, niin minkälaisia ne keskustan epärehelliset ihmiset sitten enää onkaan jos nuo kaksi ovat mielestäsi rehellisiä.
Eihän teidän kepujen kirjoituksilla ole enää minkäänlaista häpyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rehellinen mies. kirjoitti:

Kaksi vahvaa politiikkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu