Ihana ulkoilu ilma

Nähdäänkö tänään sattumalta?
5115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sanat vaan eivät riitä koskaan kertomaan tunteista tarpeeksi.

Sinä olit oikeassa ja minä väärässä :)

Äänestä

Lähden luontoon..

Äänestä

Sopii se "sattumakin". Ulkoilma kutsuu, kun olo viestii siihen suuntaan. Raikas

ilma ja kohtaaminen muuttaisi maailman paremmaksi. Sitä kaipaan, ihmistäni.

Ja uusia näkökulmia. . .

Äänestä

hhhmmm, en näe häntä sattumalta koskaan, vain sovitusti :)

Äänestä

ulkoilu ilma.... Yhdyssana = ulkoiluilma :-D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehkäpä totta kirjoitti:

Nähdäänkö tänään sattumalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu