Tarjoamme astutukseen marraskuussa 4v täyttävää Petu herraa.
Petun emä rottweiler jossa oli hieman bokseria ja isä dobermann. Painoa aika tasan 50kg täyttä lihasta. Todella onnistunut sekoitus ulkonäöllisesti ja luonteelta.
Luonteeltaan Petu on aivan mahtava koira, rakastaa lapsia, leikkiä ja huomiota.
Luotettava ja hyvä vahtikoira, ilmoittaa vieraista ja ohikulkijoista mutta ei ole agressiivinen millään tasolla. Kaikin puolin tottelevainen ja hyvä koira. Hänellä alkaa pian "ikä painamaan" tämän astutuksen osalta joten nyt täytyy ottaa härkää sarvista. Haluamme toisen koiran ja meille ehdotonta olisi että saisimme seuraavaksi koiraksemme Petun oman pojan :)
Lisäkuvat ja lisätiedot: [email protected]
[URL]http://aijaa.com/v.php?i=002868672291.jpg[/URL]
[URL=http://aijaa.com/v.php?i=002868672291.jpg][IMG]http://i7.aijaa.com/b/00286/8672291.jpg[/IMG][/URL]
Astutukseen tarjotaan upea herra! Kuva on.
Sinitys1
1
298
Vastaukset
- Sinitys1
linkki siis ;)
http://aijaa.com/v.php?i=002868672291.jpg
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1256659MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny575733Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.854467NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun944366Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1394161Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841486- 3801380
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a291298- 811287
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411074