Simon Wiesenthal-keskus amerikassa

varoittaa juutalaisia että Ruotsin etelä-osa on HYVIN vaarallista aluetta heille,johtuen alati kasvavasta ja yhä uhkaavammaksi käyvästä muslimi vähemmistöstä.

Että hunni hakkaa vaan lapaas - vi-tun mutisrakastaja.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

.

Tuskin menee kauaa siihen kunnes Ruotsi luokitellaan valtioksi johon matkustamiseen sisältyy riski?

.

Äänestä

Ettei vain ole Ruotsidemokraattien hengenheimolaisia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yyyööökk kirjoitti:

varoittaa juutalaisia että Ruotsin etelä-osa on HYVIN vaarallista aluetta heille,johtuen alati kasvavasta ja yhä uhkaavammaksi käyvästä muslimi vähemmistöstä.

Että hunni hakkaa vaan lapaas - vi-tun mutisrakastaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu