If Tomorrow Never Comes

http://www.youtube.com/watch?v=S4kzGhDEURA&ob=av2e

Olet ainoa jota kaipaan ja josta välitän tällä tavalla.
Oikea henkilö tunnistaa tämän varmasti...hänen ei tarvitse kysyä tunnisteita.

Nyt siirryn takaisin elävään elämään.
3153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

:-)

Äänestä

En ole oikea henkilö, vaikka mietin samansuuntaisia joskus erään miehen suhteen... hänen, jota ennen aina nukahdan

Äänestä

maybe tomorrow don`t come, what then? Do she/he know how much u miss her/him?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vika viestini ;-) kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=S4kzGhDEURA&ob=av2e

Olet ainoa jota kaipaan ja josta välitän tällä tavalla.
Oikea henkilö tunnistaa tämän varmasti...hänen ei tarvitse kysyä tunnisteita.

Nyt siirryn takaisin elävään elämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu