Kokemuksia Virtasen iöljymaalista?

Mainokset lupaa kovan takuun.Onko kokemuksia maalista ja toimiiko takuu.Tarviiko oksat lakata ja naulan kannat erikseen maalata.
1473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meille laitettiin Virtasta, koska saatiin sieltä halvimmalla (öljymaalia). Tosin vasta viime kesänä, joten kokemuksia pitkäkestoisuudesta ei ole. Hyvältä ainakin vielä näyttää :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


unto kirjoitti:

Mainokset lupaa kovan takuun.Onko kokemuksia maalista ja toimiiko takuu.Tarviiko oksat lakata ja naulan kannat erikseen maalata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu