Tunneteko tätä Auto Anteron kaveria

Tunneteko tätä liikennevalistajaa, joka on auto anteron kaveri >>> http://fi-fi.facebook.com/micke.ekberg
Haluatteko hänet facebook kaveriksenne.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onko Micke hyvä IMEMÄÄN PERSETTÄ?? Onko hänellä iso Kyrpä? Haluan EHDOTTOMASTI saada lisää KIIMAISIA POIKIA kavereikseni, mitä NUOREMPIA sitä KIREÄMPIÄ!!! Huh, tunnen jo kuinka KIKKELINI kovettuu ajatuksesta että saan jonkun NUOREN kiimaisen pojan IMEMÄÄN PERSETTÄNI ja saan nussia häntä perseeseen!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hän on Mikael kirjoitti:

Tunneteko tätä liikennevalistajaa, joka on auto anteron kaveri >>> http://fi-fi.facebook.com/micke.ekberg
Haluatteko hänet facebook kaveriksenne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu