Kun 'saat' jälkikasvua jäätyäsi 'pmppiloukkuun' (aka pussytrap), testosteronipitoisuutesi tietysti laskee, olet valmis kuolemaan, koska olet jo lisääntynyt (elämäntehtäväsi on siis täytetty) hölmö koirasolento. Kun taas et tee niitä rasittavia sinappitykkejä alkuunkaan, testosteronipitoisuus pysyy korkeana, miehisyys huokuu, eikä tumakello ala nössöillä vaan jätättää. OHO. Hah.
Isyys laskee testosteronia. Elämäntarkoitus täytettys siis.
3
249
Vastaukset
- Virkistävää
Testosteronitason lasku raskaus- ja vauva-aikana palvelee sitä, että miehestä pääsee se hoivaava, pesää rakentava, empaattisempi puoli herkemmin esille - se jota vauva suojelijan lisäksi kaipaa. Ja auttaapa tuo osaltaan sopeutumaan siihenkin, kun monilla perheillä ei heti synnytyksen jälkeen entiseen malliin vilttejä heilutella, vaikka seksielämä aikanaan palaisikin ennalleen tai jopa paranisi.
Testosteronin tukeman seksuaalinen halukkuus ja suoriutuminen sekä aggressio (positiivinen tai negatiivinen) jos ovat miehen olemassaolon sisältö, niin joutaa kuollakin pois... - abney_park
Sääli, että aloittaja jää kusipääksi koko elämänsä ajaksi. :(
Isällä se laski koska sil oli/on kasvain päässä. Tai sehän ei vaan laskenu, vaan loppu sen tuottaminen kokonaan. Mitäs vinkkejä sä antaisit sille? Kun en ollukaan se joka tuhos sen elämän. Ja kiitä omaa isääs et oot olemas.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1224825Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1854518Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171942- 4031711
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331482Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann71259Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3761216- 751145
- 741055
- 921008