Miten Urpilaisesta pääsisi

Tähän on nyt tultu. Urpilaisen tapa hoitaa vakuusvaatimukset on kärjistänyt Euroopan sisäisen konfliktin pahimmalla mahdollisella hetkellä – juuri kun Kreikka joutuu myöntämään, että se on jälleen kerran lipsumassa verotulo- ja alijäämätavoitteistaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lipponen potkii Urponaisen syrjään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eroon ? kirjoitti:

Tähän on nyt tultu. Urpilaisen tapa hoitaa vakuusvaatimukset on kärjistänyt Euroopan sisäisen konfliktin pahimmalla mahdollisella hetkellä – juuri kun Kreikka joutuu myöntämään, että se on jälleen kerran lipsumassa verotulo- ja alijäämätavoitteistaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu