Parivuoteita katselen

Tämä on ihan mieletöntä. Miksi minä katselen netistä parivuoteiden hintoja ja valikoimaa jatkuvasti vaikka ei ole ketään siihen toiselle puoliskolle nukkujaksi?
Koko ajan pahemmaksi käy tämä vuoteen metsästys. Mitähän tämä ennustaa?
287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän siihen kumppani löydy.

Tai satunnaisia kumppaneita, niin mielen-
kiintosi pysyy yllä.

Äänestä

En harrasta mitään satunnaiskumppaneita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naarasnukkuja kirjoitti:

Tämä on ihan mieletöntä. Miksi minä katselen netistä parivuoteiden hintoja ja valikoimaa jatkuvasti vaikka ei ole ketään siihen toiselle puoliskolle nukkujaksi?
Koko ajan pahemmaksi käy tämä vuoteen metsästys. Mitähän tämä ennustaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu