Mikä elokuva???

Elokuva alussa nainen on parisuhdekriisissä
ja elokuvassa seurataan kahta erilaista tarinaa:
kun nainen jatkaa suhdetta miehen kanssa ja toista tarionaa jossa nainen jättää miehen.
Kertokaa mikä elokuva.
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisiko Munkkiniemen Kreivi

Äänestä

tai sitten Sliding Doors

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeppeijhvbj kirjoitti:

Elokuva alussa nainen on parisuhdekriisissä
ja elokuvassa seurataan kahta erilaista tarinaa:
kun nainen jatkaa suhdetta miehen kanssa ja toista tarionaa jossa nainen jättää miehen.
Kertokaa mikä elokuva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu