Mitäpä muuta kuin intohimoa. Jos kaikki on muuten olevinaan "hyvin" , tämä ei voi muuta olla. Miksi olet mielessäni koko ajan, jatkuvasti, unissa, päivällä ja siltä väliltä.. Katsotaan miten käy. Jospa onkin niin, että elän vain kerran.. Me olemme sukulaissieluja, muistelepa vaan.. Samat asiat yhdistävät. Liian monet samat asiat. Musiikki, katseet. Ai niin ja jne jne
Kyllä, tämä on oikea osasto
16+5
9442
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Nimeni on palsta pelle Tuuli Maria.Teen pilaa kaikesta kaikkialla koska minulla ei ole muuta elämää kuin Suomi 24 palsta ja kaikki muut keskustelupalstat joita mielelläni häiriköin.
Siis itse asiaassa nautin siitä > En ole käynyt ulkona 15 vuoteen enkä myöskään nuku kuin tietokoneeni päällä. Minulla ei ole oikeita ystäviä eikä sukulaisia, joten olen luonut sairaassa päässäni erilaisia mielikuvitushahmoja joiden kanssa keskustelen 24h/vrk
Kyllä, tämä on oikea osasto
tämä on oikea asento
Musta tuntuu myös tolta..
i love life and i love you...
Olen miettinyt sinua koko viikonlopun.. Ja että mitähän tästä tulee. Kipinät lentelevät aina kun tapaamme.. Olen huomannut ettei kumpikaan meistä pysty olemaan hymyilemättä kohdatessamme. :) Olet ihana.
Meinaatko, että se mies torjuu sut jos menet tyrkyttämään? en usko...
Samat ajatukset. Luulin sitä rakkaudeksi, mutta se onkin vain himoa. Kunpa olisin tajunnut aiemmin, himoon on sentään hoitokeino, siitä voi parantua...
Sukulaissieluja...aika hassua, että olet kiinnittänyt samaan asiaan huomiota. Yhdistävien tekijöiden listaasi voisin helposti jatkaa ainakin viidellä asialla.
Oli ihanaa nähdä sut, mun söpöliini!
Annatko muru anteeksi? Mulla on ollut vähän kiire.
Olet mielessäni herkeämättä. Olet aikas täydellinen pakkaus...todella komea, romanttinen, kohtelias, uskallat kertoa tunteistasi...ja niiin paljon muuta.
Jääkö nämä kaikki tunteet vain tänne vai tuleeko tästä koskaan mitään todellista?
Olet varmaan huomannut, että täällä sekaannuksia tulee...
Suukko poskellesi