Kekäläinen ei osaa scoutata..
11
296
Vastaukset
- suomi24=paska
NO VOI *****!!! NYT ON KOKO KAUSI PILALLA JA TAAS MILJOONA TAPPIOT!!!
MIKSI AINA KÄY NÄIN???
Kuka muuten voitti mestuuden, vai onko jo tämä kausi siis pelattu? - m.m.m.
Tommi Kivistö>John Klingberg.
- <<<<
eiks toi klingberg kannattas laittaa k-vantaaseen
- ljlcjlzjclz
nico manelius>john klingberg
- pösilö..
"- Olisimme halunneet pitää hänet täällä myös ensi kaudella, mutta hän itse halusi palata Ruotsiin, sanoo Jokereiden liigajoukkueen toimitusjohtaja Jarmo Kekäläinen.
- keklulos
"Kai Nurminen on perinteisesti täysin pihalla. Boumedienne ja Lupaschuck ovat kuulemma surkeita ja vaatii tasonnostoa."
"Toistaiseksi Bume on ollut mielestäni se heikompi lenkki, juurikin huonon liikkeensä takia (eikä Lupakaan nyt mikään pikakiituri ole)."
http://keskustelu.jatkoaika.com/search.php?searchid=1819177&pp=25 - Jokerit forever
Siis voi EEEIIII!!! Kuinka kauan tätä jatkuu??? Liigan kallein joukkue ja taas kaukana kärjestä... huhut kertovat vahvasti, että kaikki isopalkkaset lähtee kauden jälkeen ja junnnuja vaan tilalle ja myyntiin muualle mm. siis ihan parhaat omatkin junnut! Noo onneks toi Lupa kuullemma ainakin jää.
Mut silti mummielest Kekeläinen on hyvä skout ja mm. on löytänyt myös monta kanukkii Eurooppaan päin!- ????+++++
no jaa onko 11 pistettä kärjestä? ei dramaattista kun ajattelee loukkaantuneiden listaa. Kaudesta voi tulla vielä hyvä vaikka mennään pitkällä kaavalla.
Jokereista ei juurikaan hyvät pelaajat lähde muuta kuin muihin maihin, työtähän pelaaminen on ja puitteet ovat jokereilla hyvät Suomen oloissa.
- vvvv,,
ylos
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1056121Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto605091SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun584217SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost103576Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143120SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502523Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352459Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat632206Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val221551