Keskiyölle kysymys

jännitystä elämään

Olen hieman puulla päähän lyöty. Eräs ennustaja näki kohdallani häät...mutta ei oikein osannut sanoa että kenellä ne häät on. Saatko sinä mitään "värinöitä" tästä että tarkoittiko minua vai jotakuta läheistäni vai näätkö sinä häitä ollenkaan kohdallani?

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei
      näen keski-ikäisen naisen, jolla on punainen juhlapuku. hänellä on kauniit vaaleat hiukset ja hän on hyvin hoidettu. on kysymyksessä juhlat, en näe ovatko ne juhlat.
      tämä nainen on aivan aristokraattisen näköinen, hänellä on punaisen puolihameen päällä kaunis punainen pitsistä tehty kevyt polvimittainen takki. erittäin hieno näky.
      ihmisillä on samppanjalasit käsissä, eli suuresta juhlasta on kyse.
      hän liittyy sinun elämääsi, mutta en tiedä oletko sinä tässä kyseessä.

      mutta älä suotta ole puulla päähän lyöty, sillä ennustajathan eivät pysty sanomaan aikoja. ei niissä ennustuksissa ole kelloja eikä kalentereita.

      t: Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      117
      6319
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      379
      6125
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      69
      5850
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3952
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      145
      2355
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2335
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      117
      1393
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      12
      1221
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      182
      1052
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      59
      877
    Aihe