Meidän talossa asuu ekassa rapussa somali ja meidän ylempänä kolmannessa toinen somaliperhe. Itse asumme tokassa kerroksessa.
Minusta on hauskaa istua parvekkeellani aina kun tiedän että somalit ovat
omilla parveikkeillaan viettämässä aikaa, niin päästelen äänekkäitä pieruja :)
Sen huomaa että ne kuulee :) heti kun pieru kajahtaa niin alkaa kamala
mussutus ja lässytys. "mikä se on kuka se on mitä kuka häh "
Vaikeinta tässä harrastuksessa on se ettei saa nauruaan pidäteltyä... jumaliste
kun se naurattaa kun tulee kunnon pieru pröööööööt ja koko paikka kaikuu
ja pierunhajut lemuaa varmaan ylemmäs.... tätä kesällä meinaan tein helteilläkin ja vieläkin teen.
somalilapsista se on hauskaa.. he nauravat aina äänekkäästi kun alakerran
setä vääntää vivaldejaan pihalle xD
kerran tuli pa-skat housuun vahingossa kun olin ryypännyt edellisenä iltana... kuulivat varmaan senkin kun pieru yhtäkkiä jumittui... ensin tuli prööt priiiiiiiit sitten plurhhhhh pam.
melkein liimasin itseni tuoliin.
tänään taas pieretti raivokkaasti. istuin puoli tuntia nauraa hekottamassa yksinäni..... siellä oli yläparvekkeella mies ja nainen kuuntelemassa.
onneksi olen niin lyhyt että pääsen helposti kumartumaan tuoliini lössähtäen niin ettei muut ihmiset kaiteen yli helposti nää kuka sitä tekee..
joskus kiusailin teinityttöjä samalla tavalla entisessä vuokrakämpässäni.
aina kun päästin pierun niin likat kikattivat ja hirveä supina päällä... taisivat kerran sanoa "mä viel kerran heitän tonne tulitikun niin palakoot hajuihinsa s-aaatanan ukko.."
helevatti että mä repesin.... kuului vahingossa suustani oikein "phih hih hih"äänekkäästi... ei h elevatti miten noloa!!
Parveke piereskely
8
1511
Vastaukset
- "mummo""
Mene hoitoon!
- Paukku Pate
Ei, saatana. Repesin täysin tätä lukiessa:))))))
- Jäinen leija
Nyt alkaa pierut jäätyä !
- Anonyymi
loskakeli
- Anonyymi
Vieläkö harrastus jatkuu? Toivottavasti ei vuodet ole pyllyä väljeltänyt ja pierut jääneet tussahduksiksi.
- Anonyymi
Kyllä paperiäijät tuota edelleen harrastaa, mitäpä muutakaan.
- Anonyymi
Kovat röyhtäykset lähtee kun tykin suusta kun vähän aikaa pidättele. Käyttö ruokana ruisleipä ja talviomenat ja kyytipoikanä Sahti. Hybridinä molemmista aukoista yhtä aikaa. Voi kyllä roiskahtaa. Paikkana linjaauto on hyvä ja parveke kun on parveke lasit sivussa että efektit menee naapurinkin nautittavaksi.
- Anonyymi
Itte piereskelin tänään saunassa, haisi kivalta!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741124
- 751121
- 481014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104968- 51935
- 33717
- 49704
- 52617
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118557