Olemme 22-v ja 20-v pari, seurustelleet puoli vuotta. Pian suhteen alettua poikakaverini alkoi kärttää peppuseksiä joka minusta ajatuksena tuntui vastenmieliseltä ja pelottavaltakin. Kerran erään riidan päätteeksi pamautin hänelle että jos hän rakastaa minua hän on valmis kokeilemaan ensin itse miltä tuntuu saada kalua peräaukkoon. Yllätyksekseni hän suostui ja niinpä seuraavana viikonloppuna iskimme homobaarista mukaan sopivan b-rapun ritarin. Siinä silmieni edessä poikakaveri lunasti lupauksensa ja minä tietenkin myöhemmin omani. Suosittelen sisaret teille samaa jos olette epävarmoja peppuseksistä ja rakkaudesta.
poikaystävänikin otti peppuun.
Monika90
114662
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
:DD huippu ! vaikka ite oon kyllä suostunut helpommin
Hyvä juttu, tuskin totta
Eikö dildo olisi riittänyt? Mun mies otti dildoa ja yllätyksekseni nautti vielä siitä. No joo olen sittemmin nauttinut itsekkin saada peppuun..
Kyllä heteromieskin tykkää dildosta. Tyydytän useasti itseäni 30cm/5cm dildolla samalla kuin masturboin. Omani on 23cm/5cm
Itse olen hetero ja 100 %:nen silti aina kun olen suihkussa työnnän saippuaiset sormet perseeseen ja monesti laukean suihkussa kun masturboin, olen piilottanut vessaamme myös pienen dildon, jolla tyydytän pyllyäni. Tyttöystäväni ei tiedä mitään puuhistani. Ihmettelee vähän kun en ole niin halukas panemaan häntä.
Olen käynyt erään pariskunnan luona naimassa rouvan kanssa miehen katsellessa vaihtelevalla aktiivisuudella.nainen ei halua peppuseksiä kuin korkeintaan kevyesti sormetusta.Heti ensitapaamisella pyysin häntä runkkaamaan peppuani samalla kun hän otti suihin,2-3 sormea sisällä ja kulli suussa saanut taivaallisia orkkuja.Kotiin hommasin 25/6cm kokoisen dildon verukkeella että se naisystävälleni, mutta kyllä sen hommasin alkujaan ihan itselleni eräällä keltaisen ruusun reissulla.Joskus ajattelin kokeilla oikeeta kullia joka olis kiva tehdä m n m kimpassa.
nussikaa jannea..
onko hivi-testissä käyty? voi olla hivi hypännyt
oon ainakin puhdas..
janne
feikki xd
Täti Monika onkin oikeasti Mika88