HV: Helsingistä yksiö/pieni kaksio

Työssäkäyvä, tupakoimaton reilu 3-kymppinen nuori nainen etsii asuntoa Helsingistä alkaen lokakuun alkupuoliskolla. Yksiö taikka pieni kaksio, kimppakämpistä en ole kauhean innostunut :)

Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla osoitteeseen: [email protected]
1157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei,
olisiko 24 m2, 1 H kk Roihuvuoressa kiinnostava. Vuokr 550 €/kk ja 2 kk takuuvuokra.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asunto-hki kirjoitti:

Työssäkäyvä, tupakoimaton reilu 3-kymppinen nuori nainen etsii asuntoa Helsingistä alkaen lokakuun alkupuoliskolla. Yksiö taikka pieni kaksio, kimppakämpistä en ole kauhean innostunut :)

Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla osoitteeseen: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu