kertokaa omasta elämästänne.. onko paljon kavereita? seurusteletteko? minkälainen luonne? jne.
30.12 syntyneitä?
kauris
3351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olen erittäin sosiaalinen, tulen todellakin toimeen kaikkien kanssa.
Vaadin mieheltä PALJON huomiota ja kehua -liekö kuu Leijonan vaikutusta.
Rahaa täytyy olla aina sukanvarressa.
Haluan olla edustavan ja tyylikkään näköinen.
Olen nuori opiakelija, en seurustele, mutta omaa prinssiäni etsin.. en ole sinkkuihminen, mutta kukaan ei kolahda kunnolla.
Kavereita minulla on paljon, mutta vain yksi ystävä yli kaiken. Lähimmäisiäni en ikinä pettäisi..
Hei,
Luonteeltani olen taiteellinen,itsenäinen,vilkas,mukava,kiltti ja liian usein sinisilmäinen valitettavasti.
3 lasta olen maailmaan saattanut ja 10 vuotta elellyt yksin lasten kanssa, tosin tietysti suhteita on ollut mutta yhtään niin hyvää ei ole vielä ollut joka olisi pysynyt, ystäviä on muutamia hyviä ja aina lisää jos tulee niin kaikki tervetulleita:).
Olen toiminut itsenäisenä yrittäjänä ja tällä hetkellä freelancerina.
Kiva tietää etten ole ainoa loppuvuodesta syntynyt :).
Hyvää kesänjatkoa!
30.12
Itsenäinen, työnarkkis ;) Kädentaitoinen, analyyttinen, luovuutta löytyy tarvittaessa.
perhe kaikkikaikessa (3 lasta, miehetön), en seurustele, kun ei ole löytynyt sitä rinssiä ;)Kavereita on mummusta teini-ikäisiin, rapajuoposta akateemiseen. Keski-ikäisenä maailmaa nähneenä ja kokeneena en enää sydänystävyyteen perusta.
Avarakatseinen, selkärankainen, vahva moraali.
Aggressiivinen, jos uhan kohteena lapset. Isommallekin tyypille näytetään silloin taivaan merkit.
Selkäänpuukottajia en voi sietää ja myöhästelijät ja turhanpäiväiset lupailijat jää e.m ohella kyydistä hyvin nopeasti pois.
Näille osaan sitten v*t**uilla, tapauksesta riippuen pahastikin.
Taivaanrannanmaalareita seuraan hiukan huvittuneena. Tämä hyvässä mielessä sanottu, kun itseltä tämä kyky puuttuu lähes kokonaan.