Asemantaustan Memmu..

Aloitetaan alusta ja puhtaalta pöydältä? Anna anteeksi, anna meille uusi
mahdollisuus, ole kiltti!

Rakastan sua vieläkin niin valtavasti ja mulla on sua niin älytön ikävä!
18353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Toivottavasti tämä Memmu vielä ymmärtää!

Äänestä

niinpä!:/

Äänestä

Sä oot vainonnu 8 vuotta sitä, vaikka kaikki tietää ettei se tuu ikinä olee sulle mitää.
Mitä sä oikee kuvittelet!!?

Äänestä
  • Anteeksi mitä?

    Äänestä

  • Okei... noh, jos teistä joku on oikeesti Memmu tai edes lähellä niin eikö voitais jutella hetki ja tehdä vihdoin sovinto... Ei ole ainakaan musta kiinni enää kun olen muuten taas ehjä, nää huonot välit vaan painaa vielä..

    Äänestä

Soita sit,niin nähään.

Äänestä

Et ole ensimmäinen hyvä mies, jonka valehtelevat p..skaämmät ovat saaneet kohtelemaan huonosti. Mut ainoa ketä rakastin.

Äänestä
  • Niinpä,eikun kynimään,sulka kerrallaan

    Äänestä

hmm..... tä?

Äänestä

Just sitä

Äänestä

Kertoi itse lähtevänsä "lappiin" loppuviikoksi ilman läppäriä?!
BUUUUUUAAAAAH! Kyllä haisee selittelylle!
HAAAAAAAAAAAAH HAH HA HAH!

Äänestä

kuka?:)

Äänestä

:|

Äänestä

melko ihmeellisiä vastauksia:(... toivottavasti teette sovinnon!

Äänestä

jep, toivottavasti saatte juteltua!, kyllä jokainen ansaitsee uuden mahdollisuuden, toivottavasti annatte sen toisillenne!

Äänestä

Nojuu, ei ole minusta kiinni enää, ei puhuminen, eikä sovinto.. Mä ainakin haluaisin pyytää anteeksi niitä asioita joita tuli suutuksissa sanottua ja hyvittää ja korvata ne pahat asiat hyvillä asioilla..

Äänestä
  • Tuskimpa näistä kirjoittajista kukaan on oikeasti se ihminen jota yrität tavoittaa.
    Ota oikeasti ohjat vaan rohkeasti käteen ja tee ensimmäinen aloite. Kyllä se sovinto tulee vielä. :)

    Äänestä

niinpä... kun vain uskaltais.. mutta kiitos sanoistasi!:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tkp_ kirjoitti:

Aloitetaan alusta ja puhtaalta pöydältä? Anna anteeksi, anna meille uusi
mahdollisuus, ole kiltti!

Rakastan sua vieläkin niin valtavasti ja mulla on sua niin älytön ikävä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu