Ajattelin ostaa käytetyn Volvo V50:tän mieluiten 1,8 litraisella pensakoneella. Kuinka paljon ajetun uskaltaa ostaa?
uskaltaako ostaa Volvo V50?
5
565
Vastaukset
- voihan kiesus
tyhmä kysymys.
Riippuu mitä autolta odotat.- auto hakusessa
Luotettavuutta, mukavuutta, hyviä ajo-ominaisuuksia, talviominaisuuksia, lämpöä talvella.
- varmaan.
auto hakusessa kirjoitti:
Luotettavuutta, mukavuutta, hyviä ajo-ominaisuuksia, talviominaisuuksia, lämpöä talvella.
nuo faceliftmalliset ovat luotettavampia, kuin 04-07 vuosimalliset. Lastentaudit saatu korjattua pois. Osta samoin tein uusi, kun noita Classicmalleja nyt on tarjolla.
- auto hakusessa
varmaan. kirjoitti:
nuo faceliftmalliset ovat luotettavampia, kuin 04-07 vuosimalliset. Lastentaudit saatu korjattua pois. Osta samoin tein uusi, kun noita Classicmalleja nyt on tarjolla.
Ostaisin uuden, mutta kun ei sitä saa 1,8 litraisella padalla. Vaan 2,0 litraisesta ylöspäin. Iso moottori pienessä autossa ei ole minulle sopiva.
- volvollako50v
Tottakai uskallat.
Tosi kiva auto.
Turvallinen ja hyvä ajaa.
Pohjolaan tehty!
Max 150 000km tai sitten halvalla kun kuluvaa osaa alkaa mennä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai999530Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764947Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.524657Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92411Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1051632- 451448
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota561377Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.491321Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441296Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?651281