Minulla on vm.-97 Neon ja olen ostamassa uutta autoa. Nyt pitäisi päästä vanhasta eroon. Myisin sen hyvin halvalla, mutta siinä on Eberspächer-lämmitin, joka on arvokkaampi kuin itse auto...
Neonin mittaristo hajosi, ja sen saisi kuulemma 200 eurolla ( työt?) korjattua. Ei vain huvita nähdä sitä vaivaa... heh. Ostaakohan tuota kukaan ilman että vaiva on korjattu?
Onko kysyntää Neonilla?
6
262
Vastaukset
- mmakine'
Johtavana Chrysler-asiantuntijana suosittelisin tuon ikäiselle autolle jo paalausta. Uudet Fiat-Chryslerit tulevat olemaan laadultaan huippupuokkaa.
- Jepuliskepulis
Eihän tuo mene edes katsastuksesta läpi jos mittari on paskana. Toki tuo jollekin trokarille aina kelpaa, mutta viallinen mittaristo rajaa osana potentiaalisista asiakkaista ulos.
- Mr neon
Mä ostan sen
- Revitään käsistä
Neon on yksi halutuimmista jenkkikaaroista maassamme. Edullinen, vankka, hyvä ajaa, tehokas mutta pihi ja nätti kuin sika pienenä.
Uskon että jos laitat Nettiautoon Neonin kuvat puunattuna niin se viedään ja revitään käsistä.
Itselleni kävi siten vuonna 2003 kun myin Neonin isomman tieltä.- Jenkkilaatua ihanaa
Todella haluttu aito Jenkkien Jenkki. Suuri ja tehokas V8 joka murisee miehekkäästi. Pellit kuin panssarivaunusta ja tekniikka vankkaa tekoa kuin mikä.
Ei vaiskaan, Jenkkien halvin susi mitä on ikinä tehty.
- Cruisler
Kerro vähän autosta... ja paljonko pyytäisit suurin piirtein? Chrysler harrastajana kiinnostaisi ja tulisi laitettua kuntoon..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 805619
- 1273913
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj443763- 663434
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️262868Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan72389- 272174
- 2042071
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?311756Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh4291739