Olli Saarela väärensi lääkereseptin itselleen

Saarela väärensi itselleen tosiaan opiaattipohjaisten lääkkeiden reseptin, satoja pillereitä. Jäi kiinni. Onko nisti?
18714
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Oi kauhee, älä! Rikos mainitsemasi teko ainakin on, samoin kuin sängynpeitteiden varastaminen.

Äänestä

ehkä vähän eri luokkaa kuin varastaa peite on se että VÄÄRENTÄÄ lääkereseptin jotta saa kerralla 500 opiaattipohjaista pilleriä! miksei toi äijä mene katkolle?

Äänestä

TUNARI sana kuvaa hyvin tilannetta! Tommosesta ei saa, kun pikku rapsut, joten eipä haittaa harrastusta. Nisti... eikös se vedä pilleritä, kun pennut karkkia? Oli jo koukussa, kun styyls sen ex sex missin kanssa.

Kannattas hepun tempasta kunnon trippi ja jäädä matkalle lopullisesti.

Äänestä

vai nin

Äänestä

Eikö tuksukin vedä lääkkeitä kuin joku luuserija sillä on vielä reseptikin kun on niin häiriintynyt tapaus.

Äänestä
  • Tuksu on ihana ihminen.

    Äänestä

Jenniä onnisti. vai oliko suhde vain julkisuustemppu?

Äänestä

Ei ole, yrittää vain päästä viinan läträämisestä eroon. normal

Äänestä

Kuka tama Saarela on? never heard.

Äänestä
  • Kirjota googlee saarelan olli.

    Äänestä

Ketä kiinnostaa.

Äänestä
  • Onko ohjannut mitään viime aikoina?

    Äänestä

  • ohjausOlli kirjoitti:

    Onko ohjannut mitään viime aikoina?

    On se. Ohjasi autonsa ojaan.

    Äänestä

  • Anssi Autoilija kirjoitti:

    On se. Ohjasi autonsa ojaan.

    Hehe.

    Äänestä

Mikä pöljä! Kuka idiootti kirjottaa 500 kpl opiaattireseptiin? Niitä annetaan tosi pieniä määriä ulos, ois jätkä tutkinu vähä farmacaa. On se kolhon näkönenkin, kuvittelee olevansa komeekin ja mauttomia koruja, miten sillä vielä autokin on? Kaikki taitaa olla ulosotossa.

Äänestä
  • Joo, napsikoon vaan mut hyviä elokuvia.

    Äänestä

  • 10+3= kirjoitti:

    Joo, napsikoon vaan mut hyviä elokuvia.

    Sen movithan on täyttä sekopäistä skedulia.
    Mikä niistä on hyvä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-ä---- kirjoitti:

Saarela väärensi itselleen tosiaan opiaattipohjaisten lääkkeiden reseptin, satoja pillereitä. Jäi kiinni. Onko nisti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu